Susisiekite: +37063948120

Pirkimo sąlygos ir taisyklės

1. Prekių pristatymas
1.1. Prekes pristato įgaliotas atstovas.
1.2. Prekių pristatymas:
1.2.1. Prekės, užsakytos ir apmokėtos darbo dienomis iki 14.00 val., bus pristatytos per 1-2 darbo dienas.
1.2.2. Prekės, užsakytos ir apmokėtos po 14.00 val., bus pristatytos per 2 darbo dienas.
1.2.3. Prekės, užsakytos ir apmokėtos savaitgaliais ir švenčių dienomis, bus pristatytos per 2 darbo dienas.
1.2.4. Pristatymo Lietuvoje kaina:
1.2.5. Pristatymo mokestis – 3 Eur.
1.2.6. Perkant už daugiau nei 39 Eur – pristatymas nemokamas.
1.3. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui laikydamasis prekių aprašymuose nurodytų terminų. Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl Force Majeure aplinkybių.
1.4. Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.
1.5. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
1.6. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę. Pirkėjui pasirašius sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės.
1.7. Tuo atveju, kai Pirkėjas, remdamasis šiomis Taisyklėmis, atsisako pirkimo – pardavimo sutarties, jam tenka pareiga apmokėti visas tiesiogines prekių grąžinimo Pardavėjui išlaidas. Šių Pardavėjo išlaidų suma išskaičiuojama iš grąžintinų Pirkėjui už prekes sumokėtų pinigų.
1.8. Jei nėra galimybės užsakytų prekių pristatyti viena siunta, tai Sauskelnes24.lt turi teisę pristatyti prekes keliomis siuntomis.
1.9. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

2. Prekių kokybės garantija ir tinkamumo naudoti terminas
2.1. Kiekvienos Sauskelnes.lt parduodamos prekės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.
2.2. Pardavėjas neatsako už tai, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.
2.3. Tuo atveju, kai Pardavėjas tam tikroms prekių rūšims daiktų kokybės garantijos nesuteikia, galioja atitinkamų teisės aktų numatyta garantija.
2.4. Pardavėjas įsipareigoja prekes parduoti Pirkėjui taip, kad jam būtų suteikta reali galimybė tokiomis prekėmis pasinaudoti iki tinkamumo naudoti termino pabaigos. Esant ypatingai trumpiems garantiniams terminams prekės internetinėje parduotuvėje yra pažymimos specialiu perspėjamuoju ženklu.

3. Prekių grąžinimas ir keitimas
3.1. Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“.
3.2. Prekių grąžinimo ir keitimo numatyta teise Pirkėjas gali pasinaudoti per 5 (penkias) darbo dienas nuo prekių pristatymo jam dienos, informuodamas apie tai Pardavėją pateiktais kontaktais esančiais Sauskelnes24.lt „Kontaktai“ skiltyje.
3.3. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, Pirkėjo nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt. (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė), tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą ir garantinį taloną (jei jis buvo išduotas). Tuo atveju, kai Pirkėjo grąžinama prekė Pardavėjui siunčiama naudojantis kurjerinių tarnybų paslaugomis, ši prekė prieš siunčiant turi būti įdedama į papildomą (apsauginę) pakuotę.
3.4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

4. Naudojimasis ir konfidencialumas duomenų, įvestų į svetainę
4.1. MB "Austėja ir KO" informuoja, kad nurodydami savo elektroninio pašto adresą, sutinkate, kad jis bus įtrauktas į duomenų bazę ir į jį gali būti išsiųstas MB "Austėja ir KO" pranešimas/priminimas apie pradėtas, bet dar nebaigtas užsakyti prekes.
4.2. Naudodamiesi MB "Austėja ir KO" interneto svetaine Sauskelnes24.lt, sutinkate, kad MB "Austėja ir KO" ar bet kuris kitas trečiasis asmuo, veikiantis MB "Austėja ir KO", gali rinkti ir saugoti duomenis, kurie leis stebėti:
4.2.1. bendrą interneto svetainės lankytojų skaičių;
4.2.2. lankytojų skaičių kiekviename atskirame interneto svetainės skyriuje;
4.2.3. interneto paslaugų teikėjų, aptarnaujančių lankytojus MB "Austėja ir KO", pavadinimus
4.3. IP adresai:
4.3.1. MB "Austėja ir KO" neprijungia IP adreso ir elektroninio pašto vartotojo su duomenimis, leidžiančiais identifikuoti šį vartotoją. Tai reiškia, kad sesija kiekvienam vartotojui yra registruojama, tačiau interneto svetainės vartotojas lieka anoniminis.
4.3.2. Visa informacija, siunčiama ar įvedama į interneto svetainę, tampa MB "Austėja ir KO" nuosavybe. MB "Austėja ir KO", kaip interneto svetainės savininkė, turi teisę šią informaciją naudoti asmeniniams poreikiams, išskyrus fizinių asmenų duomenis.

Rašyk
Skambink